Подройко Светлана Владимировна

Редактировать данные врача

Подройко Светлана Владимировна - Врач-ревматолог

Специализация: Врач-ревматолог

Организация: Коммунальное некоммерческое предприятие "Консультативно-диагностический центр" Подольского района г.а Киева - Прямое подчинение КДЦ - 278 кабинет

Адрес: г. Киев вул. Мостицкая 9

Контактный телефон: 0444604725


Отзывы про врача - Подройко Светлану Владимировну

Оставить отзыв или комментарий об докторе - Подройко Светлане Владимировне


15.01.2024 Сергій

Вікторія, а чим вам сударині не догодили?


01.01.2024 Виктория

Слава богу что уволили. Есть много других более компетентных порядочных любящих свое дело ревматологов. Спасибо большое что услышали!!!


20.12.2023 Світлана

Спасибо Василию и другим недовольным ! Вы уволили врача, которая помогала сотням пациентам, лишили нас квалифицированной помощи. Врач Подройко - грамотный, знающий специалист, очень помогла мне с лечением.


11.11.2023 Василий

Уважаемая администрация Подольской поликлиники , обращаюсь к глав.врачу. Прошу уволить ревматолога Подройко Светлану Владимировну , за ее некомпетентность, нарушение клятвы Гипократа, не соблюдение трудового кодекса, а так же неадекватность этого врача , и желательной по 265 ст.КЗОТ Украины что бы не смогла работать в мед.учреждениях. Прошу глав.врача поликлиники неотъемлемо принять меры .


09.11.2023 Юрий

После визита к Подройко С. В. больше в жизни к такому врачу не хочется попадать. Стыдно ей должно быть за некомпетентность и такое плохое отношение к пациенту. Даже по записи видно что за врач, к ней запись на все дни свободны, в отличие от хорошего врача запись расписана на месяц. Лучше этого врача обходить дальней дальней дорогой!


27.10.2023 Литвин Наталія Валеріївна

Доброго дня. Читаю відгуки і просто вражена ( Лікар з великої букви, дуже уважна , ввічлива людина. Нам дуже допомогла і призначила правільне лікування. Ми дужее вам вдячні. Нехай вас Бог оберігає від злих людей.


17.05.2023 Лариса

Пишу отзыв, а его не публикуют. Наверное, только хорошие надо писать, а не реальные...


15.05.2023 Лариса

После посещения Подройко С.В., я поняла почему к ней всегда свободно любое время записи приема(в моем районе запись к ревматологу на месяц вперед). К этому же врачу, судя по доступному графику приема, идти никто не хочет, да и надо иметь крепкие нервы, чтобы выдержать ее грубость и безразличие. Поддерживаю те, не многие отрицательные отзывы, которые администраторы решили оставить здесь. Их реально должно быть больше. Более не компетентного и не заинтересованного в лечении пациента врача, я не встречала за те 23 года стажа, которые указаны как преимущество ее опыта работы. Не адекватная-это в точку. Врач, которая боится пациента - это или диагноз или не квалификация! Страх подойти к пациенту и провести осмотр; вместо перчаток для прощупывания сустава, берется защитная медицинская маска... Люди, не ходите к этому врачу. Ни лечения, ни совета вы от нее не получите, только потратите время. Жаль, что не поискала отзывы о ней до своего визита. А главное, государство тратит наши деньги, как налогоплательщика, на таких бездарностей.


03.04.2023 Хомич Руслан

Жахливо! Розмоаляє як з підлеглим.Брезглива. Їй противно доторкнутися до вас. Жах. Не рекомендую!


24.03.2023 Юлія

Мені 32 роки. Болі в руках були такі, що я не могла телефон чи чашку втримати. А в ніч напередодні прийому ще й одна ступня, яка ніколи не була травмована, боліла так, що я не могла до туалету дійти, не спираючись на стінку. Але вже під час прийому болю не було, бо я прийняла потужний анальгетик/спазмолітик. Розповіла усе це лікарці, вона змусила мене робити вправи, послухала серце і каже: "Я не бачу у вас ревматоїдного артриту і не знаю, що з вами було". На моє питання, чи робити рентген або якісь масажі, або чи приходити ще раз, сказала: "Ні, хай вас сімейний наступного разу лікує. А як буде щось серйозніше - до мене". То у мене питання: коли молоду людину руки болять так, що вона і чашку втримати не може, а нога так, що вона ступити на неї не може - це недостатньо серйозно? Що мені призначить сімейний лікар, крім знеболювального?


07.02.2023 Елена

Специалист высокого уровня. Профессионал в своей работе. Я довольна результатом.


09.12.2022 Светлана

Хороший,внимательный, адекватный доктор.


14.11.2022 Наталія Ніколишина

Хочу висловити велику подяку Світлані Володимирівні, за високий рівень професіоналізму, позитивний настрій, терпіння та індивідуальний підхід!Приймаю підтримуючі препарати і стала жити повноцінним життям. Велике ДЯКУЮ лікарю.


10.11.2022 Лейла Кравченко

Пані Наталя, ну чому ж ви така зла людина? Не потрібно брехати про лікаря. Світлана Володимирівна дуже чуттєва, має емпатію та великий професіоналізм. Мало того шо вона єдиний ревматолог на увесь подільський район так ще й війна на дворі, а лікар працює. Йдіть у платну клініку, якщо хочете щоб вам каву підносили разом із лікуванням. А Світлані Володимирівні величезне дякую за труд!!! Усім здоров'я!!!


04.11.2022 Наталія Ніколишина

Світлана Володимирівна висококваліфікований спеціаліст не тільки свого профілю. Безмежно вдячна їй за її професіоналізм, увагу та відповідальність.


01.11.2022 Ірина

Декілька років консультуюсь у Подройко Світлани Володимирівни, прийомом задоволена, стан здоров'я результативно кращий. Вдячна за уважність і професіоналізм!


01.11.2022 Лейла

Госпожа Наталья, зачем же так нагло врать?! У нас на весь Подольский район Светлана Владимировна единственный узко профильный специалист по ревматологии. Светлана Владимировна отдаётся своему делу со всей душой. Она щепетильно изучает все анализы, тщательно делает осмотр и назначает правильное лечение. Если вы, уважаемая Наталья, хотите чтоб Вас носили на руках и подавали кофе на приёме - обратитесь в платную клинику Viva, а в государственном учреждении будьте благодарны за то что у нас вообще врачи работают в нынешних военных условиях!!!


04.10.2022 Наталья

Написала свой отзыв, но почему-то его не опубликовали! Наверное, потому что он плохой...Ужасная консультация, и врач неадекватный! Ещё раз повторюсь.


01.10.2022 Наталья

Я осталась в шоке от приёма! Хотелось уйти уже через 5 минут! Врач очень грубая, точнее даже неадекватная! Жаль потраченного времени. Не рекомендую!


13.01.2022 Татьяна

Отличная консультация. Эта врач профессионал, я осталась довольна. Рекомендую


13.08.2021 Чудова-Безверха Оксана

Очень благодарна врачу-ревматологу Подройко Светлане Владимировне за внимательное отношение и профессионализм. Побольше бы таких врачей!!!


13.08.2021 Хоменко Владимир

Отличный врач Благодарен Подройко Светлане Владимировне. за внимание лечение.


10.08.2021 Левшунова Ріта

Мій день почався з позитиву! Бо, відвідування лікаря-ревматолога залишило приємне здивування яке не мало меж! Зустріти фахівця такого рівня, як Подройко Світлана Володимирівна, це рідкісне явище не тільки для медичної установи даної структури, а й для будь якої клініки міста. Це фахівець високого рівня не тільки свого профілю. Лікарка вільно та професійно застосовує знання позапрофільної площини та логічно поєднує усі вектори хвороби! Слухала з відкритим ротом, коли Світлана Володимирівна проаналізувала кожен аналіз та обстеження, коли було надано фаховий коментар по кожній проблемі. На сьогодні це велика рідкість, коли лікар так ретельно вивчає хворобу пацієнта, вільно орієнтується у проблемі та фахово будує подальше обстеження і лікування. Такі лікарі завжди є обличчям свого медичного закладу та керівного складу установи! Щира подяка Вам, Світлано Володимирівна за невтрачені моральні та професійні якості!


15.02.2021 Коренюгіна Світлана

А я раджу!!! Насправді, дуже розумна лікарка, зайвих слів навіть пацієнту не дає промовити, цінує час, відведений на прийом, якого іноді,нажаль, не вистачає. Як можна за 20 хвилин прийняти важко хворого!!! Якому інші "хороші" лікарі майже місяць діагноз не могли встановити!!!! А дякуючи Світлані Володимирівні бачу позитивну динаміку в лікуванні, небайдужість та уважність лікаря!!!


15.02.2021 Інна

Була на консультації. Ставлення дуже уважне! Була приємно вражена! Я не розумію, куди діваються відгуки! Чи хтось їх видаляє??


15.02.2021 Коренюгіна Світлана

Не слухайте нікого! А краще переконайтесь самі! Дуже уважний і досвідчений лікар, часу на прийом, особливо важкохворих (20 хвилин) звичайно дуже мало, і навіть за цей час Світлана Володимирівна передивилася всі аналізи, з'ясувала важливі аспекти, призначила ще потрібне обстеження, призначила лікування, яке дає позитивну динаміку! Дуже вдячна ❤️ Світлані Володимирівні за її професіоналізм!!!


14.02.2021 Інна

Була на консультації. Лікар ставиться дуже уважно, що мене приємно вразило. Враження виключно позитивні.


14.02.2021 Інна

Чудова лікар!


22.01.2021 Лілія

Не раджу! Про те якщо ви хочете послухати про життя лікаря і про те яка вона розумна, а навколо всі дурні, можете сміливо записуватися на прийом. 40 хвилин часу, і ви виходите з нічим.

Популярные врачи

Заведующий отделением, врач-педиатр

Организация: Коммунальное некоммерческое предприятие "Центр первичной медико-санитарной помощи №9" - Амбулатория общей практики - семейной медицины №10 - 4 кабинет
Адрес: м. Запоріжжя вул. Дудикіна 6

Врач общей практики - Семейный врач

Организация: Коммунальное некоммерческое предприятие "Центр первичной медико-санитарной помощи №9" - Амбулатория общей практики - семейной медицины №3 - 30 кабинет
Адрес: м. Запоріжжя вул. Дудикіна 6

Заведующий амбулаторией, врач общей практики-семейный врач

Организация: Коммунальное некоммерческое предприятие "Центр первичной медико-санитарной помощи №9" - Амбулатория общей практики - семейной медицины №5 - 58 кабинет
Адрес: м. Запоріжжя вул. Дудикіна 6

Заведующий амбулаторией, врач общей практики-семейный врач

Организация: Коммунальное некоммерческое предприятие "Центр первичной медико-санитарной помощи №9" - Амбулатория общей практики - семейной медицины №1 - 21 кабинет
Адрес: м. Запоріжжя вул. Дудикіна 6

Врач-гастроэнтеролог

Организация: КОММУНАЛЬНОЕ НЕКОММЕРЧЕСКОЕ ПРЕДПРИЯТИЕ "ГОРОДСКАЯ БОЛЬНИЦА №3" ЗАПОРОЖСКОГО ГОРОДСКОГО СОВЕТА - Коммунальное некоммерческое предприятие "Городская больница №3" Запорожского городского совета - 52 кабинет
Адрес: м. Запорожье просп. Металлургов 9

Врач-стоматолог-терапевт

Организация: КОММУНАЛЬНОЕ НЕКОММЕРЧЕСКОЕ ПРЕДПРИЯТИЕ "СТОМАТОЛОГИЧЕСКАЯ ПОЛИКЛИНИКА №3" ЗАПОРОЖСКОГО ГОРОДСКОГО СОВЕТА - Стоматологическое отделение № 3 - 94 кабинет
Адрес: м. Запорожье бул. Винтера 22

Врач-стоматолог-ортопед

Организация: КОММУНАЛЬНОЕ НЕКОММЕРЧЕСКОЕ ПРЕДПРИЯТИЕ "СТОМАТОЛОГИЧЕСКАЯ ПОЛИКЛИНИКА №3" ЗАПОРОЖСКОГО ГОРОДСКОГО СОВЕТА - Ортопедическое отделение № 2 - 1 кабинет
Адрес: м. Запорожье бул. Винтера 22

Врач-стоматолог-хирург

Организация: КОММУНАЛЬНОЕ НЕКОММЕРЧЕСКОЕ ПРЕДПРИЯТИЕ "СТОМАТОЛОГИЧЕСКАЯ ПОЛИКЛИНИКА №3" ЗАПОРОЖСКОГО ГОРОДСКОГО СОВЕТА - Стоматологическое отделение № 2 - 5 кабинет
Адрес: м. Запорожье бул. Винтера 22

Врач-стоматолог-хирург

Организация: КОММУНАЛЬНОЕ НЕКОММЕРЧЕСКОЕ ПРЕДПРИЯТИЕ "СТОМАТОЛОГИЧЕСКАЯ ПОЛИКЛИНИКА №3" ЗАПОРОЖСКОГО ГОРОДСКОГО СОВЕТА - Стоматологическое отделение №1 - 1 кабинет
Адрес: м. Запорожье бул. Винтера 22